Grupa rozwoju osobistego
Grupa rozwoju osobistego – zaprzyjaźnić się z emocjami.
Masz trudności w opanowaniu swoich emocji? Chcesz je lepiej zrozumieć i odkryć ich znaczenie w Twoim życiu? Chcesz poznać swój wewnętrzny świat uczuć? Swobodnie wyrażać siebie? Chcesz lepiej zarządzać swoim życiem rozwijając inteligencję emocjonalną?
Jeśli jest przynajmniej jedno TAK, to zapraszam Cię do wzięcia udziału w grupie rozwoju osobistego.
Formuła: 10 spotkań po 2,5h w poniedziałki, w godzinach 18-20.30.
Start: 30 stycznia 2012
Cena: 400zł.
Miejsce: Gdańsk centrum (miejsce zostanie podane przy zapisach)
Prowadzenie: Joanna Boj
Kontakt: joanna@pozaschematy.pl tel. 601257501
Program zajęć (wybrane tematy):
- natura i funkcje emocji
- rola myśli i przekonań w powstawaniu emocji
- emocje w relacjach
- obecność emocji w ciele, związki ciała i umysłu
- radzenie sobie z „negatywnymi” emocjami w życiu
- energia radości i odkrywanie pozytywnego potencjału
Emocje sprawiają, że jesteśmy ludzcy. Jednak ta strona naszego człowieczeństwa często sprawia wiele kłopotów. Emocje jawią się jako wróg, niebezpieczeństwo, zagadka; coś czego jest za mało lub zbyt dużo. Jak pogodzić emocje i wewnętrzną równowagę? Jak ze swoimi emocjami wchodzić w relacje ze światem? Jak zrobić z emocji sprzymierzeńca?
Na te i inne pytania wokół emocji będziemy szukać odpowiedzi na cotygodniowych spotkaniach. Mają one na celu wsparcie rozwoju osobistego uczestników, poznanie siebie, swoich potrzeb, odczuć i emocji.
Zajęcia będą prowadzone w sposób całościowy, integralny. Praca będzie się odbywać na poziomie ciała, umysłu i ducha.
Wykorzystywane podczas zajęć będą m.in:
- metody pracy z procesem
- techniki uważności (mindfulness)
- praca z myślami i przekonaniami
- praca z ciałem
- procesy interpersonalne i grupowe
Zapraszam osoby ciekawe swojego wnętrza, chcące zrozumieć siebie, swoje relacje i przeżycia oraz nauczyć się żyć w zgodzie ze swoimi emocjami.
Warunkiem przyjęcia do grupy jest bezpłatne spotkanie konsultacyjne z prowadzącą zajęcia. Zapisy są przyjmowane na całość cyklu, z możliwością rezygnacji po pierwszych zajęciach.





Mam pytanie czy koszt 400 zł dotyczy wszytskich spotkań czy jednego? Pozdrawiam…
Wszystkich oczywiście!
Wobec tego mam pytanie, do kiedy i gdzie należy wpłacić kasę?
przenoszę kontakt na priva
Jaga, napisałam Ci, maila, w razie czego skontaktuj się ze mną mailowo właśnie.
Proszę o informację,czy tego rodzaju kursy są lub będą organizowane w Zielonej Górze.Do Gdańska jest mi bardzo daleko z Zielonej Góry.
Pozdrawiam
Łucja
Witam,
Chętnie bym zrobiła tam jakiś warsztat, pozostaje kwestia zebrania grupy zainteresowanych osób.
do Zielonej rzeczywiście kawałek
Witam
Gdzie beda sie odbywac warsztaty? Trudno sie zapisac nie wiedzac gdzie one sie beda odbywac
No wlasnie! Gdzie to bedzie?….
Gdańsk centrum, 5 min od dworca pkp (Gd Główny), ul. Gdyńskich Kosynierów.